SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Help
hy: Օգնություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
