SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Remove
id: Hapus

en: Password
id: Sandi

en: Help
id: Bantuan

en: Configuration
id: Konfigurasi
