SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Remove
jv: Buwang

en: Password
jv: Sandhi

en: Help
jv: Pitulungan

en: Configuration
jv: Pangaturan
