SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Password
ka: პაროლი

en: Help
ka: დახმარება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
