SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
