SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ
