SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Help
lt: Pagalba

en: Configuration
lt: Konfigūravimas
