SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Remove
lv: Izņemt

en: Password
lv: Parole

en: Help
lv: Palīdzība

en: Configuration
lv: Konfigurācija
