SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Username
mg: Anarana

en: Remove
mg: Esory

en: Password
mg: Teny miafina

en: Help
mg: Fanampiana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
