SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Remove
mn: Устгах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Help
mn: Тусламж

en: Configuration
mn: Тохиргоо
