SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Remove
mr: काढा

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Help
mr: मदत

en: Configuration
mr: संरूपण
