SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
