SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Help
ne: सहयोग

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
