SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Remove
nn: Fjern

en: Password
nn: Passord

en: Help
nn: Hjelp

en: Configuration
nn: Oppsett
