SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Remove
oc: Levar

en: Password
oc: Senhal

en: Help
oc: Ajuda

en: Configuration
oc: Configuracion
