SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Remove
pl: Usuń

en: Password
pl: Hasło

en: Help
pl: Pomoc

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację
