SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Remove
fa: حذف

en: Password
fa: رمز

en: Help
fa: راهنما

en: Configuration
fa: پیکربندی
