SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Remove
ps: لركول

en: Password
ps: پټ توری

en: Help
ps: مرسته

en: Configuration
ps: سازول
