SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Remove
pt: Remover

en: Password
pt: Senha

en: Help
pt: Ajuda

en: Configuration
pt: Configuração
