SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Remove
ro: Elimină

en: Password
ro: Parolă

en: Help
ro: Ajutor

en: Configuration
ro: Configurație

en: Client Id
ro: ID Client

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
