SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Remove
ru: Удалить

en: Password
ru: Пароль

en: Help
ru: Справка

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
