SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Help
si: සහාය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
