SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Password
sk: Heslo

en: Help
sk: Pomoc

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia
