SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Remove
sl: Odstrani

en: Password
sl: Geslo

en: Help
sl: Pomoč

en: Configuration
sl: Nastavitve
