SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Remove
sq: Hiq

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Help
sq: Ndihmë

en: Configuration
sq: Konfigurimi
