SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Remove
sv: Ta bort

en: Password
sv: Lösenord

en: Help
sv: Hjälp

en: Configuration
sv: Konfiguration
