SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Help
ta: உதவி

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு
