SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Remove
tr: Kaldır

en: Password
tr: Parola

en: Help
tr: Yardım

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Endpoint
tr: Uç nokta
