SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Remove
uk: Вилучити

en: Password
uk: Пароль

en: Help
uk: Довідка

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
