SearchUnify Drupal Connector (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Remove
vi: Xoá

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình
