Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Ignored
da: Ignoreret

en: Position
da: Placering

en: Percentage
da: Procent

en: Display content type
da: Vis indholdstype
