Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Ignored
de: Ignoriert

en: Percentage
de: Prozentsatz

en: Display content type
de: Inhaltstyp anzeigen
