Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Display settings
es: Opciones de visualización

en: Ignored
es: Ignorado

en: Position
es: Posición

en: Percentage
es: Porcentaje

en: Display content type
es: Mostrar tipo de contenido
