Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: Ignored
eu: Ezikusia

en: Position
eu: Kokapena

en: Display content type
eu: Bistaratu eduki mota
