Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Ignored
fr: Ignoré

en: Percentage
fr: Pourcentage

en: Display content type
fr: Afficher le type de contenu

en: Number of nodes
fr: Nombre de nœuds
