Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Ignored
hu: Mellőzve

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Percentage
hu: Százalék

en: Display content type
hu: Tartalomtípus megjelenítése
