Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Position
id: Posisi

en: Percentage
id: Persentase

en: Display content type
id: Tampilan jenis konten
