Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Ignored
is: Hunsað

en: Position
is: Staðsetning

en: Percentage
is: Prósenta
