Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Ignored
ja: 無視

en: Position
ja: ポジション

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: Number of nodes
ja: ノード数
