Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Position
nl: Positie

en: Display content type
nl: Inhoudsttype weergeven
