Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: Position
pl: Pozycja

en: Percentage
pl: Procenty

en: Display content type
pl: Pokaż rodzaj zawartości

en: Number of nodes
pl: Liczba węzłów
