Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Ignored
pt: Ignorado

en: Position
pt: Posição

en: Percentage
pt: Percentagem

en: Display content type
pt: Exibir tipo de conteúdo
