Suggest Similar Titles (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Ignored
tr: Yok sayılan

en: Position
tr: Konum

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Display content type
tr: İçerik türünü göster
