Autocomplete Search Suggestions (3.0.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: Index
km: លិបិក្រម
