Autocomplete Search Suggestions (3.0.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Action
gl: Acción

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Update
gl: Actualizar

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Source
gl: Orixe

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Index
gl: Índice

en: Config
gl: Configuración
