Autocomplete Search Suggestions (3.0.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો
