Autocomplete Search Suggestions (3.0.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി
