Autocomplete Search Suggestions (3.0.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Action
ta: செயல்

en: Quantity
ta: அளவு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Source
ta: மூலம்

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை
