Autocomplete Search Suggestions (4.1.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Update
az: Yeniləmə

en: Form ID
az: Forma İD-si

en: Advanced
az: Əlavə

en: Source
az: Mənbə

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Index
az: İndeks
