Autocomplete Search Suggestions (4.2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Content
ar: المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: Priority
ar: الأولوية

en: Action
ar: إجراء

en: Quantity
ar: الكمية

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Update
ar: تحديث

en: Form ID
ar: الرقم التعريفي بالنموذج

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Advanced
ar: متقدم

en: Source
ar: المصدر

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: إدخال العبارات التي تريد البحث عنها.

en: Index
ar: الفهرس

en: Exceptions
ar: استثناءات

en: Config
ar: إعداد
